GO 3, Tiger 3 ve Tiger 3 Enterprise İçin Banka İşlemleri
Çalıştığınız banka şubeleri ve hesapları ile aranızdaki bağı Logo Connect Banka sizin için kuruyor. Banka işlemlerinizi Logo Connect Banka aracılığı ile oturduğunuz yerden güvenle, hızla, kolayca ve mükerrer giriş yapmadan gerçekleştirebilme ayrıcalığından yararlanabilirsiniz. Logo Connect Banka, GO3, Tiger3 ve Tiger 3 Enterprise kullanıcılarının sürüm farkı gözetmeden üye bankalarla bilgi transferi yapmalarını (Banka fatura ödeme ve tahsilatları, havale, EFT, çek-senet, hesap özeti ve mutabakatı) sağlar. LOGO İnsan Kaynakları programına bağlanıp maaş ödeme talimatlarını bankaya kolaylıkla gönderebilirsiniz.

Logo Connect Banka’ya nasıl sahip olabilirim? .
Logo Connect Banka’nın çalışması için; Logo Connect Banka modülüne, LOGO’dan temin edeceğiniz Banka Hizmet Sözleşmesi’ne ve çalışılacak banka ile yapılacak bankacılık işlemleri sözleşmesine ihtiyaç vardır.
Kullanıcı sadece Logo Connect Banka modülü lisans ve eğitim ücreti öder. Müşteri ile banka arasındaki sözleşme ve ücretlendirme kapsamı Logo Connect Banka hizmetleri dışında olup, LOGO’dan bağımsızdır.

SIKÇA SORULAN SORULAR .

Logo Connect Banka hangi Bankalar ile çalışır?

Akbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası.

Logo Connect Banka kullanmak için Banka’ya ödeme yapılması gerekir mi?

Kullanıma başlamadan, hatta Logo Connect Banka siparişi verilmeden önce çalışmak istediğiniz Banka/Bankalar ile görüşmeniz gerekir. Sözleşme koşullarını çalışılan banka kendi belirler.

Birden fazla lokasyonda işyerimiz var. Her biri için Logo Connect Banka almalı mıyız?

Eğer aynı ticari sistem içerisinde çalışan işyerleri varsa bir adet Logo Connect Banka alınması yeterlidir. Örnek: her işyeri aynı Tiger Enterprise’a bağlanıp çalışıyorsa, tek bir Logo Connect Banka alınması yeterlidir. Ancak her lokasyonda bağımsız ticari ürünler kullanılıyorsa, her bir lokasyon/şube için ayrı Logo Connect Banka almanız gerekmektedir.