Garanti Bankasıyla İşlem Otomasyonu

Go Garanti, LOGO KOBİ Çözümleri olan Tiger3 ve GO3 ile Garanti Bankası bankacılık uygulamaları arasında entegre çalışarak yapılan, bankacılık işlemlerinin otomatik olarak muhasebeleştirilmesini sağlayan yenilikçi ve kullanıcı dostu bir uygulamadır.

GO Garanti Özellikleri Nelerdir ?

  • LOGO Tiger3 ve GO3 paketleri içindeki Garanti Penceresiyle, Garanti Bankası’ndaki hesaplarınız ile ilgili işlemlere güvenli online erişim sağlayabilirsiniz.
  • Bu paketleri kullanmanız durumunda LOGO’dan Garanti’ye, Garanti’den LOGO çözüm paketlerine gerçek ve eş zamanlı veri akışı ile işlem otomasyonu gerçekleştirebilirsiniz.
  • Muhasebeleşecek işlemlere ilişkin verileri sadece bir kez girmeniz yeterlidir. Bu da size, operasyonel iş yükünüzü azaltarak zaman kazandırır.
  • LOGO Çözüm paketi kullanıyosanız aynı ekran üzerinden GoGaranti penceresi sayesinde bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Nasıl kullanıcı olurum?
LOGO Çözüm paketlerinden Tiger3 ya da Go3 kullanıyorsanız tek yapmanız gereken bayiiniz ile görüşüp Go Garanti uyumlu bir versiyon kullandığınızdan emin olmak ve şubenize başvurarak aynı gün içinde yetki tanımlama ve şifre alma işlemlerinizi tamamlamak. Böylece Go Garanti’nin sunduğu kolaylıklardan hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.Henüz işyerinizde LOGO çözüm paketlerinden birini kullanmaya başlamadıysanız en yakın LOGO bayiine başvurarak ürünlerle ilgili bilgi alabilir, Garanti’den hesap açtırarak Go Garanti’yi kullanmaya başlayabilirsiniz. Go Garanti başvurunuzu bu link‘den yapabilirsiniz