3 yıl geçmişe yönelik LEM ve standart LEM alımlarında %45 müşteri indirimi, 4 yıl geçmişe yönelik LEM ve standart LEM alımlarında %50 müşteri indirimi ve 5 yıl ve üzeri geçmişe yönelik LEM ve standart LEM alımlarında %55 müşteri indiriminden yararlanın, 25 Şubat 2020 – 30 Nisan 2020 tarihleri arasında ikinci şansı yakalayın.

1. Kampanya 25 Şubat – 30 Nisan 2020 tarihleri arasında geçerli olup; 3 yıl ve üzeri Geçmişe Yönelik LEM ve Standart LEM* alımı yapacak Tiger Enterprise, Tiger Plus, GO Plus, Netsis Enterprise, Netsis Standard 2, Netsis Entegre, Netsis Personel Bordro, Tiger 3 Enterprise, Tiger 3, GO 3, Logo Start, Netsis 3 Enterprise, Netsis 3 Standard, Netsis 3 Entegre ve Netsis 3 Bordro ve Logo Bordro Plus kullanıcıları için geçerlidir.

2. Kampanya kapsamında;
• 3 yıl Geçmişe Yönelik LEM ve Standart LEM* alması gereken kullanıcıların LEM bedellerine %45 indirim,
• 4 yıl Geçmişe Yönelik LEM ve Standart LEM* alması gereken kullanıcıların LEM bedellerine %50 indirim,
• 5 yıl ve üzeri Geçmişe Yönelik LEM ve Standart LEM* alması gereken kullanıcıların LEM bedellerine %55 indirim uygulanacaktır.

3. Kampanyadan faydalanabilmek için, Geçmişe Yönelik LEM’ler ile birlikte Standart LEM* satın alınmalıdır.
Ürün geçişi yapılması durumunda;
*3 serisi ürün geçişlerinde; Geçmişe Yönelik LEM’ler ile birlikte Standart LEM satın alınmalıdır.
*Üst segment ürün geçişlerinde ise; (örneğin GO 3’ten Tiger 3’e geçişlerde) Geçmişe Yönelik LEM’ler ile birlikte Standart LEM alınması gerekmemektedir.

4. 3 serisi ürünlere geçiş yapmamış kullanıcıların, Geçmişe Yönelik LEM ve Standart LEM alımları ile birlikte 3 serisi ürünlere geçmeleri gerekmektedir.

5. 3 serisi ürün geçiş bedelleri indirim kapsamı dışındadır ve Standart LEM bedelinin %40’ı olarak hesaplanır.

6. Logo, kampanya içeriği ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.

7. Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.

Detaylı Bilgi İçin bizimle iletişime geçebilirsiniz.