Mutabakatta Zaman Tasarrufu!

Firmanızın mutabakat süreçlerini çok daha rahat bir şekilde yönetebilmelerini sağlamak amacıyla geliştirilen Logo e-Mutabakat ile çalıştığınız firmalarla mutabakatlarınızı posta, telefon ya da faks yerine elektronik olarak yapabilirsiniz.

Logo e-Mutabakat ile mutabakat süreçlerinizi web üzerinden yürütüp, hız kazanarak zaman tasarrufu sağlayabilirsiniz. Logo e-Mutabakat Portalı üzerinden mutabakat süreçlerinizi ve hangi aşamada olduklarını kontrol edebilirsiniz. Yüzlerce satırlık 2 ekstreyi saniyeler içerisinde karşılaştırabilir, aralarındaki farkları ay, gün ve işlem cinsi bazında bulabilirsiniz.

Excel üzerinden verilerinizi e-Mutabakat portalına kolaylıkla aktarabilirsiniz. Üstelik web üzerinden, herhangi bir programa ihtiyaç duymadan, excele aldığınız verilerinizin anında aktarımını gerçekleştirebilirsiniz.

Mutabakat ile ilgili uyuşmazlıklarınızı, sistem üzerinden online haberleşerek çözüme ulaştırabilirsiniz. Tamamlanan ve onaylanan mutabakatlarınızı portal üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Daha Pratik, Daha Kolay ve Daha Hızlı!
Firmaların mutabakat süreçlerini kolayca yönetebilmelerini sağlamak için geliştirilen Logo e-Mutabakat, BA, BS, Cari Ekstre ve Cari Bakiye mutabakatlarının elektronik ortamda hızla ve güvenle yapılmasını sağlar.

Mutabakat Süreçlerinde Optimizasyon .

Logo e-Mutabakat, mutabakat yapacağınız firmalar, Logo e-Mutabakat kullanıcısı olsun ya da olmasın, maillerinizi otomatik olarak yollamanızı; onay ve red cevaplarınızı online olarak mutabakat portalından takip edebilmenizi mümkün kılar. Tamamlanan ve onaylanan mutabakatlarınızı portal üzerinden kontrol edebilme, ihtiyaç duyduğunuzda tüm geçmiş mutabakatlarınıza ulaşabilme kolaylığını sunar.

Tasarruf , Hız ve Anlık Kontrol Avantajları .
Logo e-Mutabakat, mutabakat süreçlerinizi web üzerinden yürütüp, hız kazanarak zaman tasarrufu elde etmenizi sağlar. Kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapılan Logo e-Mutabakat Portalı, mutabakat süreçlerinin ve hangi aşamada olduklarının kontrol edilmesine imkan tanır. Logo e-Mutabakat, yüzlerce satırlık 2 ekstreyi saniyeler içinde karşılaştırarak aralarındaki farkları ay, gün ve işlem cinsi bazında bulur.

Kolay Veri Aktarımı .
Logo e-Mutabakat, verilerin Excel üzerinden e-Mutabakat portalına kolaylıkla aktarılmasına imkan tanır. Ayrıca, web üzerinden, herhangi bir programa ihtiyaç duyulmadan, excele alınan verilerin anında aktarılmasını sağlar.

SIKÇA SORULAN SORULAR .

Logo e-Mutabakat ile hangi mutabakatlarımı yapabilirim?

Logo e-Mutabakat ile BA, BS, Cari Ekstre ve Cari Bakiye mutabakatlarınızı yapabilirsiniz.

Mutabakat yapacağım firmaların da Logo e-Mutabakat kullanıcısı olması zorunlu mudur?

Hayır, mutabakat yapacağınız firmalar, Logo e-Mutabakat kullanıcısı olsun ya da olmasın, maillerinizi otomatik olarak yollayabilir; onay ve red cevaplarınızı online olarak mutabakat portalından takip edebilirsiniz.

Logo e-Mutabakat kullanmak için Logo ERP çözümlerinden birine sahip olmak gerekir mi?

Mevcut yazılımınız ne olursa olsun, Logo e-Mutabakat sisteminizle uyumlu olarak çalışabilir.

Logo e-Mutabakat çözümünün kullanmaya nasıl başlayabilirim?

Logo e-Mutabakat’ı 2016 yılının sonuna kadar ücretsiz olarak e-mutabakat.diyalogo.com.tr adresi üzerinden sınırsız olarak kullanabilirsiniz.