Uygulama Danışmanlığı
Kuzey Yazılım destek ekibi, işletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda oluşturulan iş süreçlerine göre implementasyonun sağlıklı şekilde gerçekleşmesini sağlar. Proje implementasyonu kapsamında parametre tanımları, veri hazırlama ve aktarma, şablon ve çıktı tasarımları, sisteme geçiş desteği ve sürece bağlı kullanıcı eğitimleri konularında tutarlı, hızlı ve sorunsuz çözümler sunan Kuzey Yazılım , projenin kullanıma alınmasıyla birlikte oluşan yeni talepler, süreç değişiklikleri, yeni modül kullanımları gibi diğer konularda da hizmet sunar.

Destek Seçenekleri
Logo kullanıcılarına yönelik destek ve eğitim hizmetlerimiz, konusuna hakim uzman personellerimiz tarafından sağlanmaktadır. Kullanıcıların bilgi altyapılarında meydana gelen sorun ve ihtiyaçlara anında çözüm geliştirmek amacıyla sunulan bu hizmetler, Proje Danışmanlığı, Kullanıcı Eğitimleri, Uzak Bağlantı, Yerinde Destek, Tele-Destek, Veri Bakımı ile Network ve Veritabanı Danışmanlığı olmak üzere geniş bir yelpazede uygulanmaktadır.

Fatura Tasarımları
İşletmenize özel e-irsaliye, e-arşiv ve e-fatura tasarım hizmetleri verilmektedir. Firmaya özel Devlet Malzeme Ofisi (DMO) fatura tasarımları yapılmaktadır.